Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для роликів і ковзанів.
Розмір: 40 х 20 х 35 см.
Колір : жовтогарячий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprinter |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 35 см |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Нестандартна |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 197 ₴


