Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Боксерський набір дитячий маленький
- Матеріал верху: полівінілхлорид PVC.
- Матеріал наповнювача мішка: тирса.
- Висота мішка: 40 см.
- Діаметр мішка: 14 см.
- Вага: 1,5 кг.
- Кріплення: шнурок
- Матеріал рукавичок: ПВХ полівінілхлорид.
- Фіксація: шнурування.
- Колір: зелений, синій, чорний
Комплектація:
- рукавички – 1 пара;
- мішок – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 14 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Мішок |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 411 ₴







